Nodarbības izmaksas vienam bērnam, mācību iestāžu audzēknim ir 1,00 EUR.

Nodarbības lūdzam pieteikt iepriekš zvanot pa tālruni 64473098, 26128984.

Svari un mēri

Muzejpedagoģiskā nodarbība Nodarbības laikā tās apmeklētāji praktiski strādā ar priekšmetiem, kas tikuši izmantoti svēršanai un mērīšanai 19.gadsimtā, risinot dažādus uzdevumus.

Nodarbība paredzēta 6. - 12.klašu skolēniem.

Priekšmetu atpazīšana

Muzejpedagoģiskā nodarbība Vai zini, kā izskatās un sauc priekšmetu, ar ko tika grauzdēta aromātiska cigoriņu kafija? Vai zini, kāda izskatās zeķu lāpāmā sēnīte? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem kopīgi noskaidrosim nodarbības laikā un varbūt arī Jūs atklāsiet ko jaunu un sev noderīgu.

Nodarbība paredzēta 6. - 12.klašu skolēniem.

Atrodi saderību

Muzejpedagoģiskā nodarbība Nodarbības laikā tās apmeklētājiem tiek dots asociatīvs uzdevums, lai attīstītu tēlaino domāšanu un ļautu labāk iepazīt agrāk lietoto darbarīku pielietojumu cilvēka ikdienas dzīvē. Uzdevuma ietvaros, nodarbības apmeklētājiem jāaplūko dotie priekšmeti un jāatrod katram priekšmetam viena šo priekšmetu raksturojoša lieta (piemēram, maizei - nazis utt.).

Nodarbība paredzēta 9. - 12.klases skolēniem.

Priekšmeta stāsts - kā es nokļuvu muzejā?

Muzejpedagoģiskā nodarbība

Nodarbības mērķis ir parādīt muzeja darbu no iekšienes, jo daudzi neaizdomājas un nevar aizdomāties, kamēr paši nesaskaras ar šādu nepieciešamību, kā lietas nonāk muzejos un kāds ir priekšmeta ceļš, līdz to var sākt uzskatīt par muzeja priekšmetu. Nodarbība paver tādu kā aizkaru, kas šķir muzeju no sabiedrības, ļaujot ielūkoties muzeja darba specifikā un lomā kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā. Vai es zinu, kā strādā muzejs?

Nodarbība paredzēta 6. - 12.klašu audzēkņiem.

Lins latvju sētā

Muzejpedagoģiskā nodarbība Nodarbība veidota, lai sniegtu praktisku ieskatu linu apstrādes darbarīku lietošanā. Nodarbība noris vasaras sezonā muzeja atklātajā krājuma glabātavā - klētī un tās laikā ir iespēja praktiski iemēģināt roku linu apstrādes rīku pielietošanā un iegūt linu pavedienu.

Nodarbība paredzēta 6. - 12.klašu skolēniem.

Vēstures avoti

Muzejpedagoģiskā nodarbība Nodarbība veidota, lai skolēniem būtu vieglāk izprast, kas un kādi ir vēstures avoti un spētu noteikt vēstures avotu atbilstību noteiktam vēsturiskajam laika posmam.

Nodarbība paredzēta 7. - 12. klašu skolēniem un tās laikā skolēni analizē vēstures avotus no muzeja krājuma.

Plastilīna pavēlnieki

Nodarbība Nodarbības laikā tiek apgūtas dažādas plastilīna klāšanas metodes un izstrādāts individuāls plastilīna darbs.

Nodarbība paredzēta dažādām vecuma grupām.