Nodarbības laikā dalībnieki apgūs prasmi analizēt vizuālos vēstures avotus un noteiks pārmaiņas, kas notikušas apkārtējā ainavā, salīdzinot pagātnes fotogrāfijas ar situāciju mūsdienās. Vēsture dzīvo mums līdzās dažādos veidos, tikai mums jābūt redzīgiem un saudzīgiem pret to.

Dalībnieki mācīsies veidot laika līniju un attīstīs ieradumu darboties komandās. Nodarbības daļa noritēs muzeja āra teritorijā, tāpēc nepieciešams izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu apģērbu.

Nodarbība izstrādāta, lai atbilstoši kompetenču pieejai apgūtu 4. klases vēstures un sociālo zinību tēmu „Kā mēra laika ritējumu un noskaidro pārmaiņas tajā?”, taču tā būs saistoša arī 5. – 9. klašu skolēniem.

Nodarbību izstrādāja skolotāji Gundars Ģērmanis un Guntra Berķe.

Nodarbības mērķauditorija 4. – 9. klase un ģimenes, kurās ir šī vecumposma bērni.


Nodarbību laikā izglītojamie ievēro izglītības iestādēs noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības, tajā skaitā prasību nevakcinētajiem skolēniem lietot mutes un deguna aizsegu, ja pasākums notiek telpās.
Muzejpedagoģiskās nodarbības pieejamas tikai ar iepriekšēju pieteikšanos un ievērojot valstī noteiktos epidemioloģiskas drošības pasākumus. Nodarbību pieteikšana pa tālruni 28316362 (Iveta Petrovska).