Šogad Muzeju nakts atslēgas vārds ir durvis un apmeklētāji ir aicināti iepazīt to, kas sagaida otrpus muzeja durvīm.

Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejā – „Durvis uz rītdienu”

No pulksten 19. 00 līdz 24. 00 programmā:

• Dainas Dagnijas izstādes „Vienmēr ceļā” atklāšana;
  • Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja Klēts jauno durvju atvēršanas svētki;
  • Edītes Ezeriņas filmu demonstrēšana (Pagājušajā gadsimtā Edīte Ezeriņa ir izveidojusi daudz labu filmu, kurām šodien ir kultūrvēsturiska nozīme. Tās ir unikālas, vienreizējas pēc būtības,  iztēles bagātas un pagātni atspoguļojošas filmas. Tie ir praktiski neatkārtojami skatījumi uz tā laika dzīves norisēm. Filmu galvenie varoņi ir gan sportisti, gan kultūras darbinieki, gan vienkārši Gulbenes iedzīvotāji. Filmās atspoguļojas tautas attīstības process – dzīves problēmas, cilvēku savstarpējās attiecības, tautas prieks un bēdas, kā arī gara spēks.)
  • „Edīte – durvis” foto no ceļojumiem.

Uzdevums Muzeju nakts dalībniekiem: „Saskaiti atvērtās Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja durvis!”

Precīzākais atbildes autors vai autore tiks pie balvas no Gulbenes muzeja kolektīva.