Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas, Keramikas, Stikla mākslas un Tēlniecības apakšnozares pasniedzēju un studentu darbu izstāde “SKELETS SKAPĪ/THE HIDDEN SECRETS”.

Izstādes ideja – Vēlme atklāt noslēpumu ir mūžīga. Noslēpumi tiek atklāti un neatklāti, ne vienmēr redzami un saprotami. Tie nepastāv, bet ir iespējami. Noslēgta telpa, tās laicīgums un informācijas dimensijas, kā nepārvaramas vēlmes, kaislības un pārpratumi. Stereotipu un pieņēmumu neizdzēšamas konstrukcijas, prāta spēles un labirintu bezjēdzīgums. Mums katram piemīt savs realitātes redzējums un rīcības skaidrojums, kas ne vienmēr ir saprotams un līdzcilvēku pieņēmumiem atbilstošs.Izstādē ar darbiem piedalīsies LMA Vizuāli plastiskās mākslas nodaļas pasniedzēji: Inguna Audere, Ilze Dūdiņa, Inita Ēmane, Agnese Gedule, Vineta Groza, Dainis Lesiņš, Gļebs Panteļejevs, Dainis Pundurs, Michael Rogers, Bruno Strautiņš, Sandra Utāne un BA un MA programmu studenti, Kārlis Bogustovs, Gatis Erdmanis, Raimonds Gaidelis, Zane Innuse, Armands Jaspers, Liene Knēta, Rūdis Pētersons, Edgars Poika, Marta Prēdele, Ance Stīpniece.
Vizualizācijas noformējuma autore Marija Groza.
Izstāde būs aplūkojama līdz 31.maijam.

Izstāde aplūkojama, iegādājoties biļeti Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja kasē, Brīvības ielā 10 (Pils iela 3).

Izstādes laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja publicitātes nolūkos!
Dalies: