Sarkanās pils mansardā 28. februārī plkst. 16.00 aicinām piedalīties Latvijas Mākslas akadēmijas Vizuāli Plastiskās Mākslas Nodaļas Keramikas apakšnozares, Stikla mākslas apakšnozares un Tēlniecības apakšnozares pasniedzēju un studentu darbu izstādes „SKELETS SKAPĪ/THE HIDDEN SECRETS” atklāšanā. Izstādes apmeklējums izstādes atklāšanas laikā ir bez maksas.

Izstādes „SKELETS SKAPĪ/THE HIDDEN SECRETS” ideja – vēlme atklāt noslēpumu, ir mūžīga. Tie tiek atklāti un ne atklāti, ne vienmēr redzami un saprotami. Tie nepastāv, bet ir iespējami… Noslēgta telpa, tās laicīgums un informācijas dimensijas, kā nepārvaramas vēlmes, kaislības un pārpratumi, kā stereotipu un pieņē­mumu neizdzēšamas konstrukcijas, prāta spēles un labirintu bezjēdzīgums. Mums katram piemīt savs realitātes redzējums un rīcības skaidrojums, kas ne vienmēr ir saprotams un līdzcilvēku pieņēmumiem atbilstošs. Izstādē vienotā konceptuālā ekspozīcijā tiks daudzpusīgi atspoguļota, viegli nojaušama sajūta par citām dimensijām, idejas satura jēga sajūtu konstrukcijās. Izstādē būs apskatāmi Vizuāli Plastiskās Mākslas nodaļas tēlniecības, keramikas un stikla specialitātes studentu un pasniedzēju, dažādās tehnikās veidoti darbi.

Izstādē piedalīsies LMA Vizuāli Plastiskās mākslas nodaļas pasniedzēji Inguna Audere, Ilze Dūdiņa, Inita Ēmane, Agnese Gedule, Vineta Groza, Dainis Lesiņš, Gļebs Panteļejevs, Dainis Pundurs, Michael Rogers, Bruno Strautiņš, Sandra Utāne un BA un MA programmu studenti, Kārlis Bogustovs, Gatis Erdmanis, Raimonds Gaidelis, Zane Innuse, Armands Jaspers, Liene Knēta, Rūdis Pētersons, Edgars Poika, Marta Prēdele, Ance Stīpniece.

Izstāde tiek rīkota Latvijas Mākslas akadēmijas simtgades jubilejas gadā. Laipni aicināti visi interesenti!
Izstādes laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana. Iegūtie materiāli tiks izmantoti Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja publicitātes nolūkos!

Dalies: