Elektroniskā reģistrēšanās ir noslēgusies. Iespēja sekot līdzi konferencei 8. novembrī no plkst. 13:00 Gulbenes novada vēstures un mākslas muzeja youtube.com kanālā:

No 2023. gada jūlija beigām Beļavas muižas kungu mājā ir norisinājusies arhitektoniski mākslinieciskā izpēte, lai noskaidrotu tās kultūrvēsturisko un māksliniecisko vērtību. Izpēti veica šajā jomā pieredzējis uzņēmums – SIA “Arhitektoniskās izpētes grupa”, to finansiāli atbalstīja Valsts kultūrkapitāla fonds un Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde.

Lai prezentētu izpētes rezultātus, kā arī veicinātu diskusijas un interesi par būvētās kultūrvides, īpaši muižu mantojuma, nozīmi, Gulbenes novada vēstures un mākslas muzejs aicina uz muižas apskati un konferenci 8. novembrī. Visi interesenti plkst. 11:00 ir aicināti Beļavas muižas kungu mājā uz izpētes rezultātu prezentāciju-ekskursiju, ko vadīs SIA “Arhitektoniskās izpētes grupa” būvpētnieks Ilmārs Dirveiks. Prezentācijas turpinājums norisināsies konferences ietvaros plkst. 13:00 Gulbenes novada pašvaldības 3. stāva zālē (ierašanās no 12:30), Ābeļu ielā 2. Konferencē ar tēmām par Beļavas muižas perspektīvu un nozīmi Latvijas mērogā un muižu apsaimniekošanas veiksmīgajām praksēm uzstāsies nozares eksperti – Imants Lancmanis, Dainis Bruģis un Ina Līne.

Projektu vadītāja
Ilze Vanaga

Dalies: